Company Manager

Leden 2021

Dobrý den,
nejprve bychom Vám chtěli popřát mnoho štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů v Novém roce. Na začátek roku 2021 jsme pro Vás připravili několik novinek v našich programech.

 • Nová agenda Zásilky
  Agenda Zásilky slouží pro podporu posílání zásilek dopravcem. Hromadný podací arch je možné exportovat přímo dopravci. Například Česká Pošta (balík do ruky nebo na poštu), Zásilkovna, DPD, PPL, GLS, Uloženka, TopTrans, In Time atd.

 • Nová agenda Prognóza potřeb
  Prognóza je agenda, které slouží pro vyhodnocení historických prodejů zboží, na jejichž základě připraví odhad budoucích prodejů a velikost zásob, které je třeba zajistit. Vyhodnocení se provádí na základě skladové evidence a logistických informací o zboží. Výstupem z prognózy jsou tiskové sestavy a možnost přímého založení objednávek pro jednotlivé dodavatele.

 • Zpřístupnění agendy Obaly
  Agenda Obaly slouží pro evidenci druhů obalů používaných zákazníkem a jejich vlastností. V návaznosti na tuto agendu je možné jednoduše zadávat druhy obalů ve skladové evidenci a zpracovávat statistiky použitých obalů např. EKO-KOM (Envipak).

Popis nových agend naleznete zde: Změny MANW 2021

 • Nový program Docházka
  Program Docházka je docházkový systém sloužící k evidenci docházky a k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy. Používáním docházkového systému dosáhnete omezení chybovosti při zpracování docházky. Pogram Docházka umožňuje řadu tiskových výstupů a je propojen s programem PAMwin, personalistika a mzdy. Program může být propojen s docházkovým terminálem.

 • Mimořádné odpisy
  U některých majetků pořízených v roce 2020 a 2021 je možné uplatnit mimořádné daňové odpisy. V nové verzi programu je možné mimořádné odpisy použít. Postup naleznete zde.

Registrovaným uživatelům, kteří mají uzavřenou smlouvu o aktualizaci, jsou nové verze programů připraveny v sekci ke stažení

 
Tento e-mail jste dostali, protože
   - jste zákazníky firmy Com-Sys Software nebo
   - přihlásili jste se k odběru zde.


Odhlásit se z odběru těchto newsletterů můžete kliknutím na tento odkaz.+420 224 911 583
+420 224 911 584
tereza.rousova@comsys.cz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -