Vkládání úhrad

V Peněžním deníku existují klávesové zkratky pro v vkládání nových řádků dokladu (v bance nebo pokladně) jako úhrady Vydané faktury nebo záznamu z agendy Ostatní závazky a pohledávky.

Pro kapitolu Vkládání úhrad existuje

h

Klávesa "h" nabídne k výběru nezaplacené Vydané faktury a po výběru řádek (řádky) úhrady kompletně vyplní a rozúčtuje. Z původního řádku funkce přebere datum, řadu dokladů a číslo dokladu.

H

Nabídne k úhradě nezaplacené Vydané faktury a po výběru řádek (řádky) úhrady kompletně vyplní a rozúčtuje. Z původního řádku funkce řadu dokladů a číslo dokladu, ale umožňuje změnu datumu.

l

Klávesa "malé L" nabídne k úhradě nezaplacené Ostatní závazky a po výběru řádek úhrady kompletně vyplní. Z původního řádku funkce přebere datum, řadu dokladů a číslo dokladu.

L

Klávesa "L" nabídne k úhradě nezaplacené Ostatní závazky a po výběru řádek (řádky) úhrady kompletně vyplní. Z původního řádku funkce řadu dokladů a číslo dokladu, ale umožňuje změnu datumu.

Ctrl + h

Nabídne k úhradě nezaplacené Vydané faktury a po výběru řádek (řádky) úhrady kompletně vyplní a rozúčtuje. Z původního řádku funkce datum, řadu dokladů a číslo dokladu. Po zaúčtování úhrady znovu otevře k výběru další neuhrazené Vydané faktury. Tato funkce umožňuje velmi rychlé zaúčtování mnoha řádků s úhradami př. při zaúčtování bankovních výpisů.


© Ing. Zdeněk Krejčí Com-Sys Software, 1990-2022 • Poslední úprava: 29.03.2022
Nahlásit potíže s kapitolou