Nová aplikace Com-Sys Reader

Čtečka čárových a QR kódů, která je dokáže jednoduše odeslat skrze TCP/IP protokol přímo do programu Company Manager .

Stačí tedy připojit telefon pomocí WiFi do stejné sítě, ve které je PC se spuštěným Company Managerem a naskenované kódy se do něj automaticky přenášejí podobně, jako kdybyste měli k počítači připojenou speciální kabelovou čtečku.

Aplikace je určena pro Android 6.0 a vyšší. Lze ji nainstalovat do mobilního telefonu nebo do některých profesionálních čteček čárových kódů s příslušným operačním systémem. Například Zebra TC21.

Použití čtečky umožňuje například načítání přijatých faktur z QR kódů, rychlé vyhledání značky v ceníku nebo příslušné skladové karty, příjem a výdej ze skladu, načítání zboží do rozpisu vydaných faktur nebo zakázek atd.

Aplikaci lze propojit také s programem Prodejna a používat čtečku při prodeji zboží.

Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma v Google Play: Com-sys Reader.

Com-Sys SmartReader

Nabízíme také placenou aplikaci Com-Sys SmartReader. SmatReader je inteligentní programovatelná čtečka čárových a QR kódů s řadou pokročilejších funkcí včetně propojení s programy Company Manager (př. propojení s výrobou, příjem a vydávání zboží ze skladu, inventury a další individuální řešení využití) nebo Zápůjční sklad. Načtení konfigurace i následné odeslání nasnímaných dat je řešeno pomocí TCP/IP (socket) protokolu.

Data jsou však ukládána také přímo v databázi aplikace, takže není nutné, aby čtečka byla neustále připojená k internetu, resp. místní síti.

Aplikace je dostupná ke stažení v Google Play: Com-sys SmartReader. Zpřístupnění pokročilejších funkcí včetně propojení s programy Company Manager nebo Zápůjční sklad, nastavení sítě a přizpůsobení na míru podle organizace Vaší práce se řídí naším Ceníkem.

Možnost propojení / s aplikacemi a je novinkou v aktuálních verzích programů. Podrobnosti o čárových kódech a práci s nimi v programu Company Manager naleznete: Zde, v programu Prodejna: Zde.

 
Tento e-mail jste dostali, protože
   - jste zákazníky firmy Com-Sys Software nebo
   - přihlásili jste se k odběru zde.


Odhlásit se z odběru těchto newsletterů můžete kliknutím na tento odkaz.+420 224 911 583
+420 224 911 584
tereza.rousova@comsys.cz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -