Com-Sys Smart Reader

Com-Sys
SmartReader


Com-Sys Reader

Com-Sys
Reader


Com-Sys SmatReader je programovatelná čtečka čárových a QR kódů s řadou pokročilejších funkcí včetně propojení s programy Company Manager (př. propojení s výrobou, příjem a vydávání zboží ze skladu, inventury a další individuální řešení využití) nebo Zápůjční sklad. Data jsou však ukládána také přímo v databázi aplikace, takže není nutné, aby čtečka byla neustále připojená k internetu, resp. místní síti.

Com-Sys Reader je čtečka čárových a QR kódů do mobilního telefonu nebo do některých profesionálních čteček čárových kódů s příslušným operačním systémem (např. Zebŕa TC21). Stačí připojit telefon pomocí WiFi do stejné sítě, ve které je PC se spuštěným Company Managerem a naskenované kódy se do něj automaticky přenášejí podobně, jako kdybyste měli k počítači připojenou speciální kabelovou čtečku.

info Aplikace jsou dostupné ke stažení zdarma v Google Play: Com-sys Reader a Com-sys SmartReader .
Zpřístupnění pokročilejších funkcí aplikace Com-Sys SmyrtReader včetně propojení s programy Company Manager nebo Zápůjční sklad, nastavení sítě a přizpůsobení na míru podle organizace Vaší práce se řídí naším Ceníkem.

info Com-Sys Software vytváří i další aplikace určené pro mobilní telefony a čtečky čárových kódů se systémem Android, které jsou na míru přizpůsobené konkrétní organizaci práce tak, aby postupy práce co nejvíce zjednodušily a zefektivnily. Aplikace mohou být propojeny s konkrétními místy našich programů, webovými aplikacemi nebo pracovat zcela samostatně. Příkladem je například aplikace Com-Sys Photo , která umožňuje pořizovat fotografie (dokladů, fotodokumentací) a posílat je z mobilního telefonu přímo do desktopových nebo webových aplikací Com-Sys Software.

Com-Sys SmartReader

Com-Sys SmatReader je programovatelná čtečka čárových a QR kódů s řadou pokročilejších funkcí včetně propojení s programy Company Manager (př. propojení s výrobou, příjem a vydávání zboží ze skladu, inventury a další individuální řešení využití) nebo Zápůjční sklad. Načtení konfigurace i následné odeslání nasnímaných dat je řešeno pomocí TCP/IP (socket) protokolu. Data jsou však ukládána také přímo v databázi aplikace, takže není nutné, aby čtečka byla neustále připojená k internetu, resp. místní síti. Zde naleznete základní návod Com-Sys SmartReader.

Základní funkce aplikace:
  • Propojení s programem Company Manager, Zápůjční sklad, Prodejna a dalšími programy z portfolia Com-Sys Software
  • Příjem a vydávání zboží ze skladu
  • Inventury zboží s čárovámí kódy
  • Propojení s výrobou
  • Další individuální řešení využití

info Aplikace je dostupná zdarma ke stažení v Google Play: Com-sys SmartReader.

info Zpřístupnění pokročilejších funkcí včetně propojení s programy Company Manager nebo Zápůjční sklad, nastavení sítě a přizpůsobení na míru podle organizace Vaší práce se řídí naším Ceníkem.

Com-Sys Reader

Com-Sys Reader je čtečka čárových a QR kódů, která je dokáže jednoduše odeslat skrze TCP/IP protokol přímo do Company Managera. Stačí připojit telefon pomocí WiFi do stejné sítě, ve které je PC se spuštěným Company Managerem a naskenované kódy se do něj automaticky přenášejí podobně, jako kdybyste měli k počítači připojenou speciální kabelovou čtečku. Použití čtečky zjednoduší práci například při načítání přijatých faktur z QR kódů. Aplikace je určena pro Android 6.0 a vyšší. Lze ji nainstalovat do mobilního telefonu nebo do některých profesionálních čteček čárových kódů s příslušným operačním systémem.

Základní funkce aplikace:

info Aplikace je dostupná ke stažení včetně všech funkcí kompletně zdarma v Google Play: Com-sys Reader.

info Podrobný popis aplikace, práce s čárovými kódy v programu Company Manager a příklady jejich použití naleznete zde, v programu Prodejna zde.