Prodejna

Prodejna


Modul Prodejna je určen k maloobchodnímu pultovému prodeji zboží na prodejně s přímou vazbou na skladovou evidenci a pokladnu programu Company manager. Vystavené účtenky se okamžitě projeví jako pokladní doklady a výdejky ve skladu Company Manageru, zároveň také máte v programu Prodejna okamžitý přesný přehled o aktálním stavu skladu. Program je možné ovládat klávesnicí a myší nebo pomocí dotykové obrazovky. Podporuje různé typy plateb (hotovost, platební karty, CZK, cizí měny), umožňuje také kombinované úhrady. Snadné vyhledávání zboží podle názvu nebo pomocí čárových a QR kódů. Velmi podrobné zpracování různých bonusových programů pro odběratele.
Možnost propojení s naší aplikací čtečky čárových a QR kódů pro mobilní telefon/čtečku Com-Sys Reader, která je k dospozici zdarma a s modulem eÚčtenky.

Základní funkce programu:

Obecné:

info Program Prodejna funguje v propojení s program Company manager, zobrazuje okamžitý stav skladu a zakládá pokladní doklady, výdejky a příjemky do skladu atd. Nabízíme také aplikaci pro zpracování maloobchodního prodeje eÚčtenky, která funguje zcela nezávisle na Company Manageru a je přizpůsobena také k použití například na tabletu.