Company Manager

KVĚTEN 2021

Dobrý den,
připravili jsme pro Vás přehled novinek a zajímavostí z našich programů. Pokud byste ho nechtěli dále dostávat, můžete odběr Newsletteru odhlásit odkazem v jeho spodní části.

Novinky

 • Nové Demoverze programů
  Připravili jsme pro Vás nové aktuální demoverze našich programů Company Manager, Podvojné účetnictví, Daňová evidence, Personalistika a mzdy, Evidence majetku a Docházka. Demoverze jsou ke stažení na webové stránce příslušného programu. Můžete si na nich zdarma vyzkoušet, jak program vypadá a funguje.

 • Agenda Dávka/ Dávkový tisk
  Agenda Dávka/ Dávkový tisk umožňuje nastavení tisku, uložení a odeslání více dokumentů najednou. Například, pokud pravidelně (př. každý měsíc) tisknete různé přehledy, tak se v příslušném pořadí nastaví a uloží v agendě Dávka a příště pak vytisknou jedním tlačítkem všechny najednou.

 • PAMwin- evidence samotestování COVID
  V nové verzi programu PAMwin je doplněna možnost evidovat pracovníky, kteří byli testováni na COVID.

 • JUW- výkazy DPH za určité ohraničené období
  Nově v Daňové evidenci přibyla možnost vytvoření výkazů DPH, Souhrnného hlášení a Kontrolního hlášení pouze za určité ohraničené období například kvůli fúzi/štěpení firmy nebo v souvislosti s úmrtím.

 • Záloha a obnova dat přes SFTP
  Při záloze a obnově dat můžete použit šifrovanou komunikaci se serverem SFTP.
  Podrobnosti naleznete: Komprimace a odeslání zálohy a Načtení zálohy

Podrobné popisy novinek naleznete v: novinky MANW 2021, PUW 2021, JUW 2021 a PAMwin 2021

Tipy a triky

 • Víte, že u tlačítek tisků si po kliknutí pravým tlačítkem myši můžete zvolit, který tisk se bude na zvolené tlačítko tisknout?

 • Víte, že zálohu dat stačí jednou správně nastavit, uložit nastavení a pak už můžete zálohovat jen jedním stiskem tlačítka. Postup naleznete zde

 • Víte, že klávesa "/" vloží další řádek aktuálního dokladu? Předvyplní se den, řada, doklad a přeskočí rovnou do pole částka.

 • Registrovaným uživatelům, kteří mají uzavřenou smlouvu o aktualizaci, jsou nové verze programů připraveny v sekci ke stažení

 
Tento e-mail jste dostali, protože
   - jste zákazníky firmy Com-Sys Software nebo
   - přihlásili jste se k odběru zde.


Odhlásit se z odběru těchto newsletterů můžete kliknutím na tento odkaz.+420 224 911 583
+420 224 911 584
tereza.rousova@comsys.cz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -